,
.

<<  Firma Profili  >>

BİBERCİ NAKLİYAT;  Evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Konyada  kurulan  ilk evden eve taşımacılık firmalarından olan Biberci Evden Eve Taşımacılık  uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız;

Bu sektörde ilklerden olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Biberci Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Çok talep gören bir firma olmamızın en önemli nedeni  tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak