.::. Firma Profili .::.

 

 

 

BİBERCİ NAKLİYAT; Konya'da kurulan ilk evden eve taşımacılık firmalarından birisi olup, uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu sektörde ilklerden olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Biberci Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Nakliyat Hizmetlerimizin İçinde;

Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, profesyonel eşya paketleme, işyeri ve büro taşımacılığı, eşya asansörü kiralama ile ücretsiz eşya ekspertiz hizmetleri yer almaktadır.

Çok talep gören bir firma olmamızın en önemli nedeni tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız, o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.


ARA

WHATSAPP